تور وان

 

باکو 

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان، بزرگترین شهر و همچنین بزرگترین بندر این کشور است.  این شهر که لقب عروس قفقاز را دارد،در ساحل غربی دریای خزرو در شبه‌جزیره آب‌شوران قرار دارد. باکو دارای جاذبه های تاریخی، مدرن و تفریحی بی شماری است که روز به روز در حال پیشرفت و تبدیل شدن به شهری مدرن است و هر سال میزبان جشنواره ها و فستیوال های مهم جهانی می باشد که به اعتبار جهانی آن می افزاید. از نظر تاریخی نیز محققان باکو را متعلق به دوران پارینه سنگی می دانند که دستخوش تغییرات بسیاری شده است و نهایتا آخرین تغییر تاریخی سیاسی این بود که طی معاهده ترکمنستان به امپراطوری روس پیوست.

 کشور آذربایجان از نظر فرهنگی نزدیکترین کشور همسایه به ایران می باشد، به همین خاطر همه ساله میزبان شمار زیادی از ایرانیان است. باکو مقصدی دلپذیر برای تفریح و خوش گذرانی می باشد و از آنجایی که به صورت مسالمت آمیز سنت و مدرنیته را در فرهنگ خود دارد مخاطبین بسیار زیادی با سنین مختلف را جذب می کند.

شرکت خدمات مسافرتی ستاره شرق با داشتن چندین سال سابقه در زمینه اجرای تورهای داخلی و خارجی مفتخر است با ارائه  راهنمایی های جامع در خصوص سفر به باکو و بهترین خدمات، سفری خاطره انگیز را برای گردشگران رقم بزند.  همچنین مسافران میتوانند در زمینه انتخاب هتل و یا تور باکو از مسئولین حاضر در آژانس کمک بگیرند. آژانس ستاره شرق با در نظر گرفتن نازلترین قیمت ها برای تورهای باکو خدمات وسیعی در اختیار مسافرین خود قرار میدهد.