تور وان

هتل گسترش تبریز

تلفن رزرو: 04135531162-09149124387

هتل گسترش تبریز با قدمتی حدود 50 ساله،اولین ساختمان بلند شهر تبریز و جز قدیمی ترین هتل های تبریز می باشد که توسط مهندسین خارجی، طراحی گردیده و استحکام فوق العاده ای دارد.هتل گسترش تبریز در بهترین نقطه شهر تبریز واقع شده و به مراکز تجاری و تفریحی و اماکن مذهبی و دیدنی و آموزشی و ... دسترسی بسیار خوبی دارد. هتل گسترش تبریز دارای 150 اتاق و سوئیت متنوع با چشم انداز زیبایی به تمام نقاط شهر داشته و دارای سه رستوران مجهز و مجزا با انواع صبحانه و غذاها به همراه دسرها و نوشیدنی های سرد و گرم برای مهمانان گرامی می باشد.
هتل گسترش تبریز دارای یک تالار برای مراسم های مجلل و سالن کنفرانس و همایش با سیستم های صوتی و تصویری مناسب می باشد و آماده برگزاری میهمانی و جشن، و برپایی نمایشگاه ها و سمینارهای مختلف می باشد.
هتل گسترش تبریز همچنین شامل مجموعه ورزشی-تفریحی شامل استخر، سونا، جکوزی، سالن ماساژ، سالن بدنسازی، آب درمانی و ... برای مهمانان محترم هتل می باشد و بهره مندی از این امکانات برای مهمانان، مثل صبحانه و اینترنت wifi، رایگان می باشد. علاوه بر امکانات ذکر شده وجود پارکینگ اختصاصی رایگان و دسترسی تمام و کمال به وسایل حمل و نقل عمومی تبریز از مزایای بسیار مهم هتل گسترش تبریز می باشد.

فاصله هتل گسترش از فرودگاه شهید مدنی تبریز: 17 دقیقه با ماشین

فاصله هتل گسترش از ایستگاه راه آهن تبریز: 22 دقیقه با ماشین

فاصله هتل گسترش از ترمینال مسافربری تبریز: 13 دقیقه با ماشین

فاصله هتل گسترش از پارک ائل گلی تبریز: 21 دقیقه با ماشین

فاصله هتل گسترش از موزه آذربایجان و مسجد کبود تبریز: 10 دقیقه با ماشین

فاصله هتل گسترش از مقبره الشعرا تبریز: 12 دقیقه با ماشین

 

Head Lines2

 

هتل گسترش تبریز

هتل گسترش تبریز

هتل گسترش تبریز

هتل گسترش تبریز

 

جهت رزرو هتل گسترش تبریز اینجا کلیک کنید.

tabriz tour