تور وان

رستوران زنجیره ای جلالی سردرود

 

رستوران جلالی سردرود

بعد از اینکه رستوران جلالی نخستین شعبه خودش رو در تبریز دایر کرد با استقبال خوبی از طرف مردم مواجه شد و به همین دلیل در مدت زمان نه چندان طولانی چند شعبه دیگه از این رستوران در سطح شهر تاسیس شدند. بعضی ها معتقدند با ورود به این شهر باید حتی برای یکبار هم که شده یه پرس کباب رو امتحان کرد. البته به طور حتم می دانید که کباب بناب یکی از غذاهای لذیذی است که می توانید بهترین نوع آن را در تبریز میل کنید. شهر بناب در نزدیکی تبریز واقع شده و کبابی های بنامی در این شهر با پخت کباب بناب از شما پذیرایی می کنند. شهرت کباب بناب به دلیل اندازه بزرگ تر آن سبت به سایر کباب ها کیفیت گوشت مصرفی و نحوه فرآوری آن است. روش معمول تهیه کباب بناب بدین صورت است که گوشت تازه گوساله و گوسفند را به همراه مقدار مشخصی پیاز خرد شده روی کنده بزرگی از درخت (معمولا گردو یا توت)، به وسیله ابزاری به نام قیمه چه ساطوری می کنند تا جایی که گوشت به قیمه چه بچسبد. پس از آن گوشت ساطوری به سیخ کشیده و روی زغال طبخ می شود.پیشنهاد ما به شما این است که برای خوردن غذاهای سنتی در تبریز سری به رستوران جلالی سردرود بزنید. کوفته تبریزی و انواع کباب ها در منوی این رستوران دیده می شود.در این رستوران کباب های ایران ( همراه با کره ی محلی) و انواع غذاهای فرنگی و دریایی تهیه شده از بهترین نوع گوشت و به کارگیری بهترین و مجرب ترین کادر آشپزی و همچنین کنترل کیفی انواع مواد اولیه و نوع سرویس دهی به سبک اروپایی در خدمت میهمانان گرانقدر می باشد.

منو جلالی

منو جلالی2

شعبات رستوران بین المللی جلالی سرد رود :

شعبه یک : واقع در  میدان بسیج در سال 1382 تاسیس و با 2 طبقه ی مجزا از هم اماده ی پذیرایی می باشد با مدیریت امیر جلالی سردرود.
شعبه دوم : واقع در خیابان ارتش جنوبی  و در سال 1395 با چشم اندازی زیبا و پارکینگ اختصاصی در خدمت همشهریان می باشد.
شعبه سوم: واقع در بلوار 29 بهمن در سال 1394 با عنوان رستوران بین الملی  واقع در شمال غرب  ایران فعالیت خود را آغاز کرده است.این شعبه در سیزدهمین طبقه برج شهر یکی از برج های زیبای شهر تبریز  که دارای چشم اندازبسیار زیبا ست قرار دارد . ظرفیت سالن  600نفر را داراست.  پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بالا و کارواش مجهز می باشد.

tabriz tour