تور وان

قبل از شروع هر سفری داشتن اطلاعات راجع به مقصد می تواند کمک حال سفردوستان گرامی باشد. خصوصا اگر مقصد مکانی مثل وان ترکیه با استفاده از تور وان باشد. ستاره شرق در مورد تور وان اطلاعات جامعی را در خدمت شما عزیزان قرار خواهد داد. پس تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

Nature4

بزرگترین شهر شرق کشور ترکیه در ساحل شرقی دریاچه زیبای وان , شهر وان مرکز استان وان می باشد که متشکل از جمعیتی معادل چهارصدهزار نفر می باشد که اکثریت این جمعیت را کردهای کرمانجی تشکیل می دهند. بر اساس آمارهای ارئه شده از مرکز توریست ترکیه , اکثر توریست های این منطقه را افراد فرهنگی و تجار تشکیل می دهند. گردشگران ایرانی رتبه سوم بازدید از شهر وان را به خود اختصاص داده اند چنانچه توریست های آلمانی و کره جنوبی عناوین اول و دوم را در بازدید از شهر وان در اختیار دارند که این خود نشان دهنده اهمیت شهر وان از جنبه گردشگری می باشد.

Nature2

تور وان امکان بازدید سه یا چهار روزه از شهر زیبای وان را فراهم می آورد که این فرصتی ارزشمند برای استفاده از آب و هوای بسیار معتدل و مطلوب شهر وان می باشد. در فرصت حدودا چهار ساعته سفربه شهر وان از مرز بازرگان و در زمان طی مسافت 290 کیلومتری اورمیه تا شهر وان , مناظری چشم نواز از جاده های کوه پایه ای آغاز لذت بردن از این سفر خواهد بود. البته امکان مسافرت زمینی از طریق قطار نیز ممکن است ولی بنابه وجود ایست های متعدد بازرسی از سمت کشور ترکیه و هم چنین زمان نامناسب رسیدن قطار که مقارن با وسط روز می باشد بهترین راه سفر به شهر وان همان سفر جاده ای خواهد بود.

برخی اشتراکات فرهنگی میان ایران و ترکیه به محض ورود به این شهر نمود پیدا می کند. چنانچه شهروندان این شهر در مواجهه با گردشگران ایرانی سعی می کنند به زبان فارسی صحبت بکنند و همچنین در اعلام نرخ اقلام هم نرخ لیر ترکیه و هم نرخ ریال ایران را بیان می کنند.

اگر در کنار گردش و تفریح به فکر خرید و بازارگردی هم هستید تور وان انتخاب بسیار بجا و مناسبی می باشد. بازارگردی شهر وان ترکیه فرصتی خواهد بود تا از بهترین برندهای ترک خرید نمایید. چه در زمینه پوشاک و چه در سایر زمینه ها , وجود فروشگاه های شیک و مدرن با قیمت های فوق العاده مناسب و مقرون به صرفه سهولت یک خرید خوب و اقتصادی را برای شما فراهم خواهد کرد.

وجود هتل های زیبا و دلنواز در دل شهری تمیز با مردمانی مهربان , خاطراتی جذاب و بیاد ماندنی را برای هر گردشگری به یادگار خواهد گذاشت. اگر شما هم کسی هستید که به دنبال یک لذت واقعی از تورگردی بیادماندنی هستید توروان پیشنهادی خواهد بود که همه گزینه ها را دراختیار شما قرار خواهد داد.