تور وان

مرکز خرید AVM VAN

با توجه به توریستی بودن منطقه وان و استقبال هموطنان ایرانی به این شهر(تور وان) داشته اند در تیر ماه سال 1393 با هزنیه بالغ بر 50 میلیون دلار سنگ بنای احداث فروشگاه AVM گذاشته شد. 

این مرکز خرید در واقع اولین مرکز مدرن و جدید فروشگاهی در شهر وان(تور وان)می باشد.این مرکز در سه طبقه تجاری و در مساحتی وسیع احداث شده است. مغازه های بسیار وسیع و لوکس میزبان مسافرین و خریداران می باشند. از دیگر مزایای این مرکز کارکنان بسیار صمیمی و خوش رفتار فروشگاه ها می باشد که هر بازدید کننده ای را برای بازدید چند باره از این مرکز جلب می نمایند.فاصله این مجتمع از هتل های شهر وان اندکی دور می باشد که براحتی می توان بایک تاکسی به آنجا رسید. به دلیل اینکه تاکسی های وان بصورت دربستی کار می کنند و در ایستگاههای مخصوص خود مستقر هستند می توانید با مبلغ کم در حدود ۱۰ لیره ترکیه به آنجا برسید. البته همچنان که مسافرین وان واقف هستند می توان با چانه زدن قیمت تمام خدمات ارائه شده در وان (تور وان)را پایین آورد.

 

مرکز خرید آیدین پریهام(Aydin Periham AVM)

مرکز خرید آیدین پریهام آ وی آ یکی از بهترین مراکز خردی در شهر وان ترکیه (تور وان) است که هر ساله باعث جذب گردشگر از کل نقاط جهان از جمله ایران میشود ایرانیان اکثرا برای خرید به وان مسافرت میکنند و  مراکز خرید هم از جمله جاهای هست که در تور وان دیدن میشود.مرکز خرید آیدین پریهام در نزدیکی رستوران تامارا گریل و بتکوک کادرما قرار دارد. در این مرکز خرید میتوان انواع کالاهای چرمی با قیمت های مناسب پیدا کرد.فقط قابل ذکر است که در این جور پاساژها نمی توان زیاد چانه زد ولی جای خوشحالی ارد که شما مطمئن هستین که کالای که خرید کردین اصل است نه تقلبی

مرکز خرید ترکاوز(Turkuaz AVM)

این مرکز خرید که بیشتر به سبک مراکز خرید سنتی و محلی است در مرکز شهر وان(تور وان) قرار دارد در این مرکز خرید علاوبر سوغات و اجناس ترک اجناس اروپایی هم در این مرکز خرید می توان پیدا کرد و خرید در این مرکز خرید برای رفع خستگی بعد از خرید و گردش  می توانید سری به کافی شاپ یا یالن آمفی تئاتر اینجا برنید.در تور وان از تبریز میتوان از اکثر مراکز خرید بازدید کرد مخصوصا از مرکز خرید ترکاوز که در لیست بازدیدهای تور وان است.

آتایوس سیلور

یکی از مراکز خرید پر طرفدار وان آتایوس سیلور نام دارد که در نزدیکی این بازار محبوب در وان (تور وان) می توانید کلی هتل خوب و رستوان درجه یک پیدا کنید در این مرکز خرید هر چیزی که لازم داشته باشید می توانید در این پاساژ پیدا کنید از شیر ینی های ترکی تا سوغات برای دوست وآشنا.

در این مرکز خرید کلی اجناس مختلف از قبیل پوشاک و سوغاتی پیدا کنید و از خرید خسته نمی شوید و هر زمان که احساس گرسنگی کردید می توانید از رستوران های آن استفاد کنید.